O projektu

 

Projekt je nadstavbou pravidelných činností, které organizuje Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita. Pomáhá rodičům skloubit odpolední program dětí, vyzvedávání ze školy, doprovod na kroužky i program na celé odpoledne. Nabízíme Vám tedy odpoledne bez starostí. 

bohatší nabídka kroužků

Díky projektu si můžeme dovolit naplnit zajímavými kroužky všechny prostory Ulity, ale i dalších blízkých míst (např. multifunkční hala TJ Spoje). Společně s vyřešením problému s vyzvedáváním dětí se již nemusíte omezovat na nabídku kroužků na Vaší škole, ale vybírat můžete i z kroužků, které jsou do projektu zahrnuty. Nabízené kroužky jsou z různých oblastí - sport, tanec, výtvarka, keramika, hudba, technika, vzdělávání a další. 

vyzvedávání dětí ve škole a doprovod na kroužky

Pokud se na náš kroužek a do projektu Na kroužky s Ulitou přihlásíte, Vaše dítě ze školy vyzvedne lektor z Ulity a na kroužek ho doprovodí. Vše bude samozřejmě probíhat dle přísných bezpečnostních podmínek. Děti z jedné školy bude vyzvedávat vždy stejný lektor. Ve své škole musíte písemně družině potvrdit, že souhlasíte, aby daný den ve vaší škole vaše dítě vyzvedával lektor z Ulity. 

Vyzvedávání bude probíhat ve 13:30, aby v Ulitě byla celá skupina ve 14:00 hodin (kroužky začínají v 14:15 hodin). 

odpolední program pro děti až do 18. hodiny

Od 14:00 hodin bude v Ulitě otevřen odpolední klub U, kde mohou děti trávit čas, pokud nebudou na kroužku. Klub bude probíhat v upravených prostorách se samostatným vchodem ze dvora Ulity i do zahrady, případně hřiště. V klubu se budeme zaměřovat především na osobnostní rozvoj dětí, individuální přístup, program budeme přizpůsobovat dané skupině dětí. Budeme hrát společenské hry, sportovat, vyrábět, dělat úkoly, tvořit, ale i odpočívat a jen tak si povídat. Těšíme se, že budeme trávit hodně času na zahradě Ulity. Klub bude otevřen až do 18. hodiny. Klub povedou zkušení lektoři, kteří mají svou práci rádi a stále mají chuť se ve svém oboru vzdělávat. 

nadstandardní přístup k dětem i rodičům

Projektem se snažíme vyjít vstříc rodičům i dětem, a to jak vyzvedáváním, rozšíření nabídky, tak i otevřením klubu. Zaměřovat se budeme na individuální přístup a rozvoj dětí. Velice uvítáme zpětnou vazbu a spolupráci s rodiči. Klademe velký důraz na kvalitu našich lektorů jak z odborného, tak lidského hlediska.

V klubu uznáváme tyto hodnoty:

·        Poslání je na prvním místě

·        Nejsme diktátoři, ale partneři

·        Víme, co jsou klíčové kompetence a zaměřujeme se na ně

·        Všímáme si jedinečnosti dětí a jejich individuality 

·        Děti podporujeme a pozitivně motivujeme

·        Vymýšlíme kreativní, ale promyšlený program

·        Svou práci chceme posouvat dál

.        Chceme děti naučit, jak hodnotně zacházet s volným časem

.        Chceme pracovat s emocionalitou dětí

·        Dále se vzděláváme a zajímáme se o pedagogiku jako takovou

otevřené, příjemné a bezpečné místo pro děti

Věříme, že tímto projektem Ulita své označení jako otevřené, příjemné a bezpečné místo ještě posílí a děti i rodiče se k nám budou rádi vracet.

 

další informace:

  • Projekt bude ve školním roce 2021/2022 probíhat každý všední den  
  • Vyzvedávání nabízíme ve školách ZŠ Jarov (V Zahrádkách), ZŠ Chmelnice, ZŠ Pražačka. Ostatní školy budou zahrnuty v případě min. 5 přihlášených dětí.
  • Do projektu je nutné se přihlásit – osobně, telefonicky nebo online na www.mojeulita.cz
  • Cena za dítě na pololetí: 900,- Kč z pololetí nebo 1600,- za celý školní rok. Cena zahrnuje vyzvedávání a převody dětí na kroužek, odpolední klub na jedne den v týdnu

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
Praha 3
130 00

222 990 330
606 611 920

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode